logotype
home page
top-email-link
top-sitemap-link
     
ukraine
russian
british
     
   
 

Обладнання та матеріали

Головна сторінка
Технології поліуретану
Галереї готових об'єктів
Обладнання і матеріали
Контакти
 
 
   

Обладнання

 
поліуретан  

 Роботи виконуються на сучасному високотехнологічному обладнанні високого тиску провідних світових виробників:

  • Graco;
  • Gusmer;
  • Hovmand;
  • Husky;
  • Tapflo;
 
   

Метеріали

 
поліуретан  

Для виконання робіт використовуються матеріали світових лідерів у галузі полімерів:

  • BASF;
  • Huntsman;
  • Bayer;
  • Lankwitzer;
  • DOW;

 У світі існують ряд показників, які свідчать про ступінь розвиненості держави. Споживання поліуретану один з них. Бампер автомобіля й корпус яхти, офісне й автомобільне крісло, підошва кросівок і чобіт, теплоізоляція трубопроводів і термоізоляція будинків - ці й багато інші потрібні чоловік речі виготовляються з пінополіуретану. В 2001 році, США й Канада споживали 5кг поліуретанів на душу населення, Японія - 4кг, країни ЄС - 4кг, Росія - 0,8кг.

 Економічна ефективність. Як показала практика, використання напилювання із твердого ППУ дозволяє заощадити близько 50% коштів, що витрачають при застосуванні традиційних методів теплоізоляції.

 Поліуретан.

 - полімер (еластомір), одержуваний шляхом змішання 2-х компонентів: ізоціанату й поліолу (спеціальна суміш поліефірних смол). Звичайне співвідношення змішування компонентів поліуретану становить 1:1 по обсязі або 1.1:1 по вазі, може варіюватися залежно від вимог, пропонованих до кінцевого продукту - поліуретану, і залежно від рекомендацій виробника вихідних компонентів (поліолу й ізоціанату) для одержання поліуретану. Щільність поліуретану близько 1.1-1.2 кг/літр. Поліуретану може наноситися ручним методом (валиком, кистю), напилюванням і заливанням з використанням спеціального устаткування.

 Пінополіуретан.

 спінений поліуретан. Пінополіуретан являє собою пористу комірчасту структуру. Розрізняють твердий пінополіуретан з більшим змістом закритих осередків, заповнених газом З2, і еластичний пінополіуретан, що має відкрито комірчасту структуру. Щільність і тип пінополіуретану може варіюватися в широких межах залежно від вихідних компонентів: від 30 до 300 кг/м3 і більше. Для сендвіч-панелей, заливання порожнин, теплоізоляції звичайно використається твердий пінополіуретан із щільністю 30-50 кг/м3. Еластичні пінополіуретани в побуті – поролон, деталі інтер'єра автомобілів, підошви для взуття й т.д. Вспінювання поліуретану відбувається в процесі напилювання або заливання, для цього у вихідні компоненти для одержання пінополіуретану вводяться спеціальні агенти, що спінюють, і/або використаються спеціальні насадки, що спінюють, або пістолети. Заливання порожнин пінополіуретаном і напилювання пінополіуретану на більші поверхні відбуваються з використанням спеціального устаткування.

 Полімочевина.

 полімер (еластомір), одержуваний шляхом змішання 2-х компонентів: ізоціаната й поліефірамінної суміші. Поліфіраміни істотно дорожче, ніж поліоли, тому вартість 1 кг полімочевини перевершує вартість 1 кг поліуретану в 4-5 разів. Співвідношення змішування компонентів полімочевини становить 1:1 по обсязі або 1.1:1 по вазі. Щільність полімочевини близько 1.1-1.2 кг/літр. Полімочовина є 100% твердою речовиною, що не містить у собі газових включень і летучих речовин, на відміну від поліуретану й пінополіуретану. Шляхом вибору вихідних компонентів може бути отримана полімочевина в області від м'яких до твердих еластомірів. Введення барвників дозволяє одержувати покриття з полімочевини потрібних кольорів.

 Гібридна система поліуретан / полімочевина.

 полімер (еластомір), одержуваний шляхом змішання 2-х компонентів: ізоціаната й суміші поліола й поліефірамінів. Має проміжні властивості між поліуретаном і полімочевиною - високою реакційною здатністю, відносною нечутливістю до зовнішніх умов при нанесенні, більше низькою ціною, чим щира полімочевина. Властивості гібридної системи варіюються залежно від змісту аминних груп у поліольної суміші.

 Прийнято вважати, що при змісті більше 80% аминных груп у поліефірній суміші кінцевий продукт буде полімочевиною, при змісті менш 20% аминних груп у поліоле кінцевий продукт буде поліуретаном, проміжний зміст аминних груп у суміші (20-80%) характерно для гібрида поліуретан/полімочевина.

 Майже будь-яку річ можна купити подешевше. Але майже завжди дешевий аналог виявляється гірше якістю (згадаєте горезвісні "піратські" диски). Нерозумно платити занадто багато, але ще гірше платити занадто мало. В останньому випадку Ви ризикуєте втратити всі, тому що куплена річ не зможе виконати свого завдання. Якщо Ви вирішуєтеся на користь дешевої пропозиції, Ви повинні враховувати й ризик, на який ідете. А якщо Ви на нього йдете, то у Вас досить грошей, щоб заплатити й за що-небудь краще.

 
 
   
   
 

Перелік послуг

 
  поліуретан  
  Овочесховища  
  Зберігання продуктів  
  Холодильні камери  
  Морозильні камери  
  Складські приміщення  
  Виробничі приміщення  
  Житлові приміщення  
  Утеплення дахів  
  Обробка мансард  
  Ємності  
  термоізоляція ємностей  
  Ремонт кунгів  
  Ремонт напівпричепів  
  Утеплення кунгів  
  термоізоляція рефрижераторів  
  ізотермічна обробка  
  двері холодильних камер  
  двері морозильних камер  
     
     
     
     
     
     
 
 
   
 
Ангари | Складські приміщення | Житлові будинки | Ремонт | відновлення | Енциклопедія
Copyright © СВП, Пінополіуретан, 2008