Модульні будинки

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Малі блокові будинки – рішення для низки завдань. Наприклад, у вас є необхідність розмістити літні будиночки або зимові котеджі на орендованій території.
Оренда – це завжди явище тимчасове і будувати ка-пітальні гостьові будинки для відпочивальників не вихід. Інший варіант, необхідність в швидкому, недорогому житлі на власній ділянці. Коли на капітальне будівництво немає можливості виділити кошти.
У тих чи інших умовах з’являється необхідність у будинках блокового типу, які в будь-який момент можна перевезти на інше місце.

Наша компанія якраз і вирішує дану проблему виготовленням будинків блочного типу. Такі будинки легко помістити на тягач і без дозвільних погоджень транспортувати в будь-яке місце. Габарити будинків чітко відповідають вимогам на перевезення.

Будинки мають міцний каркас, що дозволяє використовувати підйомний кран. Будинки мають прекрасну теплоізоляцію, що дозволяє експлуатувати їх як в жаркий літній період на узбережжі, так і в умовах низьких температур узимку. Завдяки особливій конструкції, будинки можна розміщувати на ґрунті без фундаменту.

А також розташовувати на похилій поверхні, використовуючи спеціальні опорирозпірки. За необхідності площу будинку можна збільшити за допомогою приєднання іншого блоку і тим самим створити практично необмежений простір всередині. Будинки за бажанням замовника можуть бути обладнані системами незалежного енергоспоживання і водовідведення. Це дозволить не залежати від зовнішніх комунікацій. Блоковий мобільний будинок відмінне рішення для Вашої мобільності!

Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок