Очисні споруди

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Очисні споруди

Побутові станції очистки TOPAS призначені для очищення стічних вод від невеликих джерел забруднення, тобто домашніх господарств, оздоровчих і малих виробничих об’єктів. У разі використання для інших стічних вод, крім домашніх господарств, необхідно, щоб стічні води могли біологічно очищуватися (рН в діапазоні 6,5–7,8 CHSK = макс. 4 x

BSK5), а їхній об’єм і навантаження по речовині відповідали продуктивності вибраної очисної станції.
Станції очищення TOPAS були сконструйовані на основі досвіду експлуатації великих станцій з дрібнобульбашковою аерацією як з безперервною, так і з періодичною експлуатацією. Нам вдалось обидва ці процеси об’єднати в одну очисну станцію. Це оригінальне технічне рішення захищено міжнародним патентом No 282 411. При конструюванні очисних станцій одночасно виходили з досвіду скидання стічних вод в одному домашньому господарстві, коли процес надходження стічних вод дуже нерегулярний і практично більшість станцій працює з періодичністю двічі на день. Тому на вході встановлена збірна ємність з

функцією вирівнювання.

Автономна каналізація TOPAS – це не просто септик, а технологічне обладнання, яке допоможе вирішити питання з каналізацією на Вашій ділянці. Встановлюючи нашу автономну каналізацію, Ви дбаєте про чистоту довкілля, оскільки ефективність очищення наших установок – до 98%.

Автономна каналізація TOPAS – це прекрасний вибір для котеджів. Наша компанія має великий досвід встановлення систем автономної каналізації як для окремих котеджів, так і для котеджних містечок на всій території України.

Наші очисні каналізаційні споруди для котеджу виробляються на базі технології, в якій використовується біологічне очищення стоків. Стан- ції підбираються індивідуально для кожного клієнта. Всі складові вузли виробляються виключно з високоміцних і стійких до корозії матеріалів.

Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок