Напилення Пінополіуретану і гідроізоляція

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Напилення Пінополіуретану і гідроізоляція

Пінополіуретани (ППУ) є в даний час одними з найпоширеніших полімерних спінених матеріалів, які знайшли застосування практично у всіх галузях промисловості. Це один з ефективних ізоляційних матеріалів з широкими функціональними можливостями. Вироби з пінополіуретану можуть бути отримані різними способами із застосуванням машин високого та низького тиску, напилювальних установок, а також, у найпростішому варіанті, методом ручної заливки з використанням електромеханічних мішалок.


Жорсткі поліуретанові пінопласти, що напилюються, застосовуються в якості тепло - гідро і антикорозійного покриття по металевих, дерев'яних, бетонних, оштукатурених та інших поверхнях.


Можливість отримання жорсткого пінополіуретану з різною щільністю (від 25 до 250 кг/м³ і більше) дозволяє використовувати його і як теплоізоляційний матеріал, і як конструкційний. Жорсткий пінополіуретан має на 80-95% закритопористу структуру, що поряд з малою величиною теплопровідності зумовлює ефективне застосування його теплогідрозахистного покриття.


При експлуатації у нормальних умовах жорсткі ППУ зберігають свої властивості протягом 20-25 років.
Значний експлуатаційний ресурс та екологічна безпека дозволяють широко використовувати жорсткий ППУ для теплогідроізоляції, улаштування та ремонту покрівель промислових та цивільних будівель та приміщень, що зводяться із залізобетонних блоків, цегли та Пінополіуретани (ППУ) є в даний час одними з найпоширеніших полімерних спінених матеріалів, що знайшли практично у всіх галузях промисловості. Це один з ефективних ізоляційних матеріалів з широкими функціональними можливостями.

Вироби з пінополіуретану можуть бути отримані різними способами із застосуванням машин високого та низького тиску, напилювальних установок, а також, у найпростішому варіанті, методом ручної заливки з використанням електромеханічних мішалок.


Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок